Гулідіна Олена Володимирівна
Піценко Володимир Миколайович
Сіренко Наталія Геннадіївна
Амеліна Олена Петрівна
Бондаренко Анатолій Іванович
Заворозька Людмила Олексіївна

Комунальне некомерційне підприємство "Павлоградська лікарня інтенсивної терапії" Павлоградської міської ради

Павлоградська лікарня інтенсивної терапії є закладом охорони здоров’я, що надає вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу будь-яким особам в порядку та на умовах, встановлених законодавством України.

Жицька Ірина Володимирівна
директор лікарні

Вірус SARS-CoV-2

Ви можете пройти онлайн тест на уточнення наявних або вірогідних симптомів захворювання на SARS-CoV-2.

Увага! Вірус SARS-CoV-2 не циркулює у повітрі, а передається від людини до людини. Найчастіше вірус потрапляє на слизові оболонки носа, очей через руки або інші предмети (хустинку, рукавиці) після торкання до об'єктів (тварин, м'яса, риби, дверних ручок, поручнів), забруднених виділеннями з дихальним шляхів хворого чи інфікованого.

Вірус не здатний переміщатись на далекі відстані. Він є тільки в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи чхання. Відстань – це гарантія безпеки. Це фактор переривання епідемічного ланцюга. Тому заразитись неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви знаходитесь на відстані понад 1,5 м. Заразитись можуть люди будь-якого віку, тому всі мають дотримуватись заходів захисту від вірусу. Літні люди та хворі на хронічні захворювання перебувають в зоні підвищеного ризику.

Вірус може зберігати життєздатність на поверхнях від 3-х годин до декількох днів. Конкретні терміни залежать від низки умов. Наприклад, тип поверхні, температура і вологість навколишнього середовища. Тому важливо дезінфікувати поверхні, ручки дверей, техніку тощо.

Детальніше пройти тест
павлоградська лікарня

Як себе захистити від вірусних інфекцій?

Уникайте контакту з людьми із симптомами ГРВІ 1 З тими, хто має симптоми застуди. Мінімальна дистанція — 1,5 метра.
Зміцнюйте імунітет та слідкуйте за самопочуттям 2 Повноцінне харчування, здоровий сон, фізичні вправи та водний баланс організму.
За перших симптомів звертайтеся до лікаря 3 У разі появи перших симптомів ГРВІ невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря.
Мийте часто руки з милом упродовж 20-ти секунд 4 Або користуйтесь антисептиком, вміст спирту в якому не повинен бути менше 60-80%.
Уникайте дотиків до свого обличчя 5 Не торкайтеся брудними руками своїх очей, носа та рота.
Термічно обробляйте продукти 6 Не їжте сире м'ясо, м'ясні субпродукти та яйця.

реєстратура

+380 (66) 199-43-87

51400, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.,
вул. Дніпровська, буд. 541

Детальніше
швидка медична допомога