Онищенко Олександр Васильович
Павлова Оксана Олександрівна
Чуєнко Олег Георгійович
Назарова Марина Валентинівна
Ткаченко Тетяна Миколаївна
Костюкова Марина Гаральдівна

Комунальне некомерційне підприємство "Павлоградська лікарня інтенсивної терапії" Павлоградської міської ради

В лікарні застосовуються сучасні медичні технології. Зокрема, у відділенні ортопедії і травматології проводяться операції з використання малоінвазивних технологій. Значно розширився спектр хірургічних втручань та маніпуляцій з появою операційного ангіографа.

Жицька Ірина Володимирівна
директор лікарні

Про лікарню

Послуги надаються амбулаторно або з використанням засобів телекомунікації. Звернення пацієнта первинно фіксується в реєстратурі, шляхом оформлення медичної документації з наступним скеруванням до кабінетів прийому спеціалістів.

Павлоградська міська лікарня є самостійним лікувально-профілактичним закладом охорони здоров’я Павлоградської міської ради і забезпечує потреби населення в сфері охорони здоров’я шляхом надання медико-санітарної допомоги у вигляді виконання профілактичних і лікувальних заходів, надання медичних послуг, а також виконання інших функцій на основі професійної діяльності медичних працівників. Павлоградська міська лікарня підпорядковується Павлоградської міській раді.

У своїй діяльності вона керується Конституцією та законами України, постановами Верховної ради України, актами Президента та постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства охорони здоров’я України, рішеннями сесій Павлоградської міської ради.

Павлоградська міська лікарня забезпечує надання кваліфікованої спеціалізованої профілактичної діагностичної та лікувальної допомоги населенню міста та навколишніх населених пунктів. Вона є практичною базою підготовки лікарів-інтернів, студентів медичних університетів та коледжів.

Детальніше
Жицька Ірина Володимирівна
павлоградська лікарня

Господарська діяльність лікарні

Комунальне некомерційне підприємство "Павлоградська лікарня інтенсивної терапії" Павлоградської міської ради має сучасну лікувально-діагностичну базу для надання якісної медичної допомоги при захворюваннях різного профілю.

Основними узагальнюючими показниками результатів господарської діяльності Павлоградської міської лікарні є рівень забезпечення пацієнтів медичною допомогою. Всі структурні підрозділи очолюють завідувачі, які діють на підставі посадових інструкцій, затверджених головним лікарем. Господарську діяльність лікарні здійснює адміністративно-господарський підрозділ. Діяльність підрозділів здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

Павлоградська міська лікарня надає стаціонарну та амбулаторну допомогу. Стаціонарна служба надає спеціалізовану терапевтичну, хірургічну, травматологічну, педіатричну, неврологічну, акушерсько-гінекологічну, інфекційну допомогу населенню. В її склад входять відповідні відділення, в яких здійснюється діагностика та лікування хворих вторинного рівня.

Багато уваги приділяється удосконаленню наукової організації праці та управлінню. Павлоградська міська лікарня самостійно планує свою діяльність і визначає перспективи розвитку, виходячи з обсягів робіт та послуг, а також необхідності виробничого та соціального розвитку Комунального некомерційного підприємства «Павлоградська міська лікарня» ПМР. Лікарня бере участь у міжнародному співробітництві з медичними закладами Європейського союзу та США.

Детальніше

реєстратура

+380 (66) 199-43-87

51400, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.,
вул. Дніпровська, буд. 541

Детальніше
швидка медична допомога